web analytics
ilocal.co.il

כיצד בוחרים חשמלאיכולם יודעים להחליף מנורה, אבל האם כולם יודעים להתקין נקודת חשמל? סיבה מספיק טובה לפנות אל חשמלאי מוסמך


אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר לתחזוקת בית, משלב הבניה שלו ועד שלב המגורים בו הוא החשמלאי. בכל דבר שנעשה, בכל דבר שנרצה שיפעל בבית, בכל דבר שמתרחש בבית, לחשמלאי יש מקום חשוב ומשמעותי, על מנת שזה יקרה בצורה נכונה וטובה. לכן בחירת חשמלאי היא בחירה שצריכה להיעשות בצורה נכונה ושקולה.

 
סוגי חשמלאים ואופי רישיונם

ישנם סוגים שונים של חשמלאים. חשמלאי ראשי וחשמלאי מוסמך, הם החשמלאים שיכולים לבנות את תשתית המערכת החשמל בבית ולטפל בה.

עוזר חשמלאי לעומת זאת חייב להיעזר בחשמלאי ראשי או מוסמך כדי לעשות כך. על מנת להיות חשמלאי ראשי או מוסמך, חייבים להחזיק ברישיון של חשמלאי מטעם המדינה.

רישיון שמקבלים אחרי לימודי המקצוע ובחינה בתחום. אחרי הכל, לא מדובר באיש מקצוע רגיל, אלא באיש מקצוע שמטפל בדבר המשמעותי ביותר בבית חדש כישן, ובמי שאמור להיות ער לכל הסכנות שעלולות להתעורר.


כיצד בוחרים חשמלאי ?
חשמלאי
כפי שצוין קודם לכן, חשמלאי הוא מי שאחראי על כל תשתית החשמל בבית. מנקודת חשמל ועד בניית ארון חשמל, התקנת מערכת הצינורות, נקודות מזגן, תקשורת ועוד.

למעשה אין תחום בו החשמלאי לא מעורב ומכאן שגם עבודתו נעשית בשיתוף פעולה עם כל שאר בעלי המקצוע, הקבלן, האינסטלטור, הגנן וכן הלאה. התיאום ביניהם צריך להיות מקסימאלי וטוב, אחרת העבודה שתיעשה תיארך זמן רב מדי, לא תהיה טובה ועלולה להוביל לתוצאות הרסניות, הן בהווה והן בעתיד.

הבחירה בחשמלאי נעשית על פי מדדים שונים:

ראשית, המלצות מבעלי מקצוע וחברים. בעלי מקצוע יכירו בדרך בעלי מקצוע אחרים והם יכולים להיות כלי טוב להיכרות האנשים שאנו זקוקים להם לצורך בנייה, שיפוץ או תיקון בעיות. חברים שעשו זאת לפנינו יכולים להעיד האם בעלי המקצוע איתם הם עבדו, אכן טובים או שכדי להתרחק מהם.שנית, המחיר. הצעת המחיר שמוגשת בתחילת העבודה מהווה בסיס סביר להחלטה, האם לעבוד עם איש מקצוע מסוים. הצעת המחיר נקבעת על פי סוג העבודה, משך זמן העבודה והחומרים בהם משתמש החשמלאי בעבודה. שלוש, היכרות עם עבודות אחרות. אלו יכולות להיות עבודות שראינו, שמענו או שהיינו נוכחים בהן בעצמנו.

בתור בעלי עסקים , תרצו לחבר מערכת ניהול ספקים אישית למחשב הראשי שלכם, לשם כך תצרכו לבחור בחשמלאי מוסמך שיעשה זאת.
 
כיום יש לנו כלים טובים מאוד לבדוק מי הוא חשמלאי טוב ומי לא, שכן יש לא מעט אתרי אינטרנט, פורומים וקבוצות דיון שונות שמאפשרות לנו להכיר בעלי מקצוע לעומק. כל מה שאנחנו צריכים הוא לעשות מחקר קצר ולגלות, מי הוא החשמלאי המועדף עלינו.
 


 23/09/2009    המאמר עודכן בתאריך 15/08/2013    http://www.localy.co.il/


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר ilocal.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


קטגוריות פופולאריות
תוכן מומלץ
Copyright © 2024 ilocal.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מדבירים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הדברה
מחפשים חשמלאים מקצועיים ומומלצים?


שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!